BCT Gdynia
PRZETARGI

AKTUALNOŚCI

2021-01-27

Nowe połączenie feederowe z BCT

Z dniem 2 lutego 2021 roku BCT rozszerza ofertę bezpośrednich połączeń feederowych pomiędzy BCT Gdynia a portami w Hamburgu i Bremerhaven. Operatorem połączenia jest Grupa Maersk.

2020-10-12

Lokomotywa DRAGON w BCT

Przewoźnik kolejowy Freightliner PL otworzył nowe połączenie pomiędzy Brzeskim Terminalem Kontenerowym a BCT i pozostałymi portami Trójmiasta.

Kierownik Biura Sprzedaży i Obsługi Klienta
Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Project Cargo
BCT na Facebooku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BCT-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Kwiatkowskiego 60.

Program STOP WYPADKOM

Szanowni Państwo,

W roku 2016 na terenie BCT było 14 wypadków oraz 18 kolizji pojazdów. Większość tych zdarzeń wiązała się z nieuwagą lub łamaniem podstawowych przepisów i zasad BHP.

Wielu z nich można było uniknąć!

Zarząd naszej firmy chce podnieść bezpieczeństwo osób wykonujących prace na terenie terminalu, dlatego od 1 września wprowadzimy program STOP WYPADKOM. Program polega na niezwłocznym zwracaniu uwagi osobom pracującym niezgodnie z zasadami bezpieczeństwa i zapisywaniu tego.

Podstawowym elementem programu STOP WYPADKOM będą imienne Karty Uwag, wręczane osobom łamiącym zasady bezpieczeństwa, tym samym narażającym siebie bądź innych na niebezpieczeństwo. Wszystkie uwagi będą rejestrowane przez Dział BHP, a pracownicy uporczywie powtarzający niebezpieczne zachowania będą karani zgodnie z zasadami BCT. 

pdf  KARTA UWAG

Osoby, które będą miały prawo zwracać uwagę pracownikom i wypisywać Kartę Uwag:

 - Alicja Mazgajczyk - Inspektor BHP
 - Andrzej Dunst - Specjalista ds. Awarii i Szkód
 - Przeszkoleni pracownicy Ochrony Polaris

Mam nadzieję, że nowy program pozwoli na zwiększenie świadomości i odpowiedzialności osób pracujących na naszym terminalu, zarówno pracowników BCT jak i innych firm. Jestem przekonana, że stosowanie Systemu Terminalowej Ochrony Pracy STOP WYPADKOM zmniejszy ilość zagrożeń, wypadków i szkód. 
Co więcej, liczę na Państwa współpracę i na to, że w ten sposób obowiązujące normy będą nie tylko zachowywane, ale również wspólnie zwiększymy bezpieczeństwo pracy w BCT.

Alicja Mazgajczyk
Inspektor BHPCopyright © 2011 BCT , All rights reserved
Tworzenie stron Webton.pl

NEWSLETTER

imię:e-mail:
Chcę zrezygnować »