BCT Gdynia
PRZETARGI

AKTUALNOŚCI

2021-01-27

Nowe połączenie feederowe z BCT

Z dniem 2 lutego 2021 roku BCT rozszerza ofertę bezpośrednich połączeń feederowych pomiędzy BCT Gdynia a portami w Hamburgu i Bremerhaven. Operatorem połączenia jest Grupa Maersk.

2020-10-12

Lokomotywa DRAGON w BCT

Przewoźnik kolejowy Freightliner PL otworzył nowe połączenie pomiędzy Brzeskim Terminalem Kontenerowym a BCT i pozostałymi portami Trójmiasta.

Kierownik Biura Sprzedaży i Obsługi Klienta
Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Project Cargo
BCT na Facebooku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BCT-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Kwiatkowskiego 60.

Cyberbezpieczeństwo

Szanowni Państwo,

BCT-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. na podstawie decyzji wydanej w dniu 3 lipca 2019 r. przez Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej uznany został za operatora usług kluczowych w podsektorze transportu wodnego.

W związku z powyższym, wypełniając obowiązek informacyjny zgodnie z Ustawą z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa w załączniku poniżej znajdziecie Państwo informacje dotyczące występujących zagrożeń w cyberprzestrzeni oraz sposoby zabezpieczenia się przed zagrożeniami.

pdf Komunikat dot. cyberprzestępczości

Copyright © 2011 BCT , All rights reserved
Tworzenie stron Webton.pl

NEWSLETTER

imię:e-mail:
Chcę zrezygnować »