BCT Gdynia
PRZETARGI

AKTUALNOŚCI

2020-03-20

Uaktualnienie: COVID-19

Najnowsze informacje o bieżącym działaniu terminala BCT

2020-03-16

BCT pracuje bez zakłóceń i wdraża procedury ochronne.

BCT – Bałtycki Terminal Kontenerowy dostosowuje się do zaleceń Ministra Zdrowie i Głównego Inspektoratu Sanitarnego w sprawie przeciwdziałania skutkom wirusa COVID-19.

Kierownik Biura Sprzedaży i Obsługi Klienta
Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Project Cargo
BCT na Facebooku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BCT-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Kwiatkowskiego 60.

Program stażu BCT

Program stażu BCT w Bałtyckim Terminalu Kontenerowym w Gdyni umożliwia zainteresowanym studentom zdobycie umiejętności praktycznych poprzez wykonywanie zadań specyficznych dla pracy w strukturach terminalu kontenerowego.

Oprócz zdobywania wiedzy praktycznej jednym z celów programu jest również wyłonienie przyszłych pracowników BCT, w związku z tym staż może zakończyć się złożeniem przez firmę oferty pracy zgodnej z umiejętnościami zdobytymi przez stażystę oraz potrzebami rekrutacyjnymi BCT.

W celu zapewnienia efektywności programu zarówno z punktu widzenia stażysty jak i BCT, staż w firmie musi obejmować minimum 2 miesiące i jest przede wszystkim skierowany do studentów kierunków związanych z gospodarką morską w tym zarządzaniem portami i terminalami.

Aby aplikować na staż należy wypełnić załączony formularz zgłoszeniowy. BCT informuje, że zbiera aplikacje w sposób ciągły a w momencie pojawienia się oferty stażowej wynikającej z zapotrzebowania poszczególnych działów firmy, Dział Kadr i Płac kontaktuje się z wybranymi kandydatami.

AKTUALNE OFERTY STAŻU W BCT

obecnie brak ofertAplikacja na staż w BCT

Imię i nazwisko:
Telefon kontaktowy:
E-mail kontaktowy:
Nazwa uczelni/kierunek studiów/rok studiów:
Długość stażu:
Proszę podać jak długi staż Panią/Pana interesuje. Minimalny okres stażu to 2 miesiące.
Preferowany termin rozpoczęcia stażu:
Preferowana tematyka stażu:
Krótki opis preferowanej tematyki stażu związanej z BCT
Preferowany dział odbycia stażu:
Maksymalna dopuszczalna liczba wybranych opcji - 3
Uzasadnienie chęci odbycia stażu w BCT, w tym oczekiwania wobec stażu:
Proszę opisać powód aplikowania na staż w BCT

Copyright © 2011 BCT , All rights reserved
Tworzenie stron Webton.pl

NEWSLETTER

imię:e-mail:
Chcę zrezygnować »