BCT Gdynia
PRZETARGI
Kierownik Biura Sprzedaży i Obsługi Klienta
Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Project Cargo
BCT na Facebooku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BCT-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Kwiatkowskiego 60.

2014-11-20

Sprawdź czas wyładunku kontenera

BCT – umożliwia swoim klientom sprawdzania w czasie rzeczywistym przewidywanego czasu rozładunku kontenera ze statku. Usługa jest bezpłatna i dostępna zdalnie przez serwis WWW.

2014-10-27

BCT obecny na Dniach Morza w Pradze

W dniu 23 października odbyła się kolejna edycja Dni Morza w Pradze. BCT było obecne na tym wydarzeniu.

2014-10-14

Bałtycki Terminal Kontenerowy bije rekordy przeładunków

Pierwsze trzy kwartały bieżącego roku przyniosły znakomite wyniki w Bałtyckim Terminalu Kontenerowym. Przeładunki wyniosły 357 080 TEU, co oznacza prawie 23% więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego.

<3456789>

2014-11-20

Sprawdź czas wyładunku kontenera

BCT – Bałtycki Terminal Kontenerowy w Gdyni umożliwia swoim klientom sprawdzania w czasie rzeczywistym przewidywanego czasu rozładunku kontenera ze statku. Usługa jest bezpłatna i dostępna zdalnie przez serwis WWW.

Usługa monitorowania przewidywanego czasu wyładunku stanowi rozszerzenie informacji o statusie kontenera, udostępnianej klientom w ramach zakładki KONTENERY dostępnej z poziomu strony głównej BCT. Pozwala ona na bieżące sprawdzenie, kiedy dany kontener zostanie fizycznie rozładowany ze statku, co z kolei umożliwia efektywniejsze planowanie odwozu ładunku z terminalu.

Usługa bazuje na dość skomplikowanym, opracowanym przez nas algorytmie informatycznym” – powiedział Wojciech Szymulewicz, Dyrektor Operacyjny BCT. – „Najogólniej mówiąc, algorytm wyznacza czas wyładunku na podstawie przewidywanego czasu przybycia statku, planów jego obsługi oraz sekwencji pracy maszyn terminalowych. Wszelkie zmiany w tych parametrach są na bieżąco rejestrowane w systemie, a algorytm korzystając z tej wiedzy również na bieżąco aktualizuje czas wyładunku.”

Informacja ta pozwala klientom terminalu przede wszystkim na precyzyjne zaplanowanie lądowego transportu kontenera oraz zniwelowanie bezproduktywnego oczekiwania ładunku na placu składowym, co może wiązać się z dodatkowymi kosztami. Jest to niezwykle przydatne zwłaszcza wtedy, gdy obsługiwany jest statek z dużą ilością kontenerów, dla którego czas rozładunku wynosi średnio kilkadziesiąt godzin.

Nowa usługa uzupełni również planowane przez Izbę Celną wdrożenie możliwości odprawy celnej kontenerów „na morzu”, w połączeniu z którym pozwoli na znaczne skrócenie czasu jaki kontener spędza na terminalu.

Copyright © 2011 BCT , All rights reserved
Tworzenie stron Webton.pl

NEWSLETTER

imię:e-mail:
Chcę zrezygnować »