BCT Gdynia
PRZETARGI
Kierownik Biura Sprzedaży i Obsługi Klienta
Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Project Cargo
BCT na Facebooku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BCT-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Kwiatkowskiego 60.

2016-07-08

BCT dołącza do organizacji FEPORT

W dniu 7 lipca br. BCT - Bałtycki Terminal Kontenerowy w Gdyni podpisał deklarację członkowską organizacji FEPORT

2016-06-13

Kolejny Dzień Otwarty na BCT za nami

Kolejny rekord frekwencji pobity!

2016-02-19

Nowy serwis Unifeeder na BCT

Od 29 lutego Unifeeder rozbudowuje swoją sieć zawinięć o nowe bezpośrednie połączenie short sea pomiędzy portami Gdynia i Sankt Petersbug

<1234567>

2016-07-08

BCT dołącza do organizacji FEPORT

BCT - Bałtycki Terminal Kontenerowy w Gdyni dołączył do największej europejskiej organizacji skupiającej operatorów terminali portowych FEPORT. 

Założony w 1993 roku FEPORT to obecnie ponad 1200 firm portowych w tym 400 terminali zajmujących się przeładunkiem kontenerów, ładunków masowych, drobnicy, samochodów i innych ładunków transportowanych drogą morską. 

Głównym zadaniem organizacji jest promowanie działalności jej członków na międzynarodowych forach gospodarczych oraz pełnienie roli silnego partnera w rozmowach z instytucjami Unii Europejskiej w celu jak najlepszego zabezpieczenia interesów członków FEPORT. 

Razem z BCT do organizacji przystąpił drugi europejski terminal ICTSI - AGCT  Adriatic Gate Container Terminal

Copyright © 2011 BCT , All rights reserved
Tworzenie stron Webton.pl

NEWSLETTER

imię:e-mail:
Chcę zrezygnować »