BCT Gdynia
PRZETARGI
Kierownik Biura Sprzedaży i Obsługi Klienta
Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Project Cargo
BCT na Facebooku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BCT-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Kwiatkowskiego 60.

2018-04-30

Nowe połączenia oceaniczne na BCT

MSC – Mediterranean Shipping Company uruchamia dwa nowe oceaniczne serwisy do BCT – Bałtyckiego Terminala Kontenerowego w Gdyni. Zastąpią obecnie funkcjonujący serwis dowozowy MSC łączący Gdynię z portami Europy Zachodniej.

2017-06-30

Unifeeder uruchomił drugi serwis do Wielkiej Brytanii

Unifeeder A/S uruchomił drugi bezpośredni serwis shortsea z portu Gdynia do Wielkiej Brytanii. Armator oferuje tym samym dwa razy w tygodniu połączenie do Immingham i Hull.

2017-05-26

Kolejny Dzień Otwarty na BCT

Zapraszamy na kolejny Dzień Otwarty na Bałtyckim Terminalu Kontenerowym w Gdyni.

<12345>

2014-06-30

WISTA POLAND w BCT GDYNIA

Dnia 26.06.2014 z inicjatywy BCT - Bałtyckiego Terminala Kontenerowego w Gdyni w terminalu odbyło się spotkanie WISTA POLAND należącej do WISTA - Women’s International Shipping & Trading Association , międzynarodowej organizacji skupiającej kobiety na stanowiskach kierowniczych pracujące w transporcie morskim i związanym z nim biznesem na całym świecie.

Celem spotkania było zaprezentowanie uczestniczkom terminalu BCT , a także sprawy organizacyjne związane z organizacją pierwszej rocznicy WISTA POLAND.

WISTA aktualnie ma ponad 2 000 członków w 32 krajach na całym świecie. Głównym celem WISTA jest przyciąganie większej liczby kobiet do biznesu oraz wspieranie kobiet na stanowiskach kierowniczych.

WISTA realizuje i wspiera tworzenie zarówno krajowych jak i międzynarodowych stosunków gospodarczych między członkami Wista, a dodatkowo ma na celu podnoszenie kompetencji członków oraz umożliwienie rozwoju i sukcesu zawodowego.
WISTA POLAND została zarejestrowana w Gdańsku we wrześniu 2013 roku i aktualnie skupia 20 członków.

Prezesem WISTA POLAND jest Wanda Dobrowolska-Parfieńczyk.
BCT - Bałtycki Terminal Kontenerowy reprezentuje Dorota Dwulit, która jest członkiem założycielem polskiej organizacji.

Copyright © 2011 BCT , All rights reserved
Tworzenie stron Webton.pl

NEWSLETTER

imię:e-mail:
Chcę zrezygnować »