BCT Gdynia
PRZETARGI
Kierownik Biura Sprzedaży i Obsługi Klienta
Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Project Cargo
BCT na Facebooku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BCT-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Kwiatkowskiego 60.

2020-03-20

Uaktualnienie: COVID-19

Najnowsze informacje o bieżącym działaniu terminala BCT

2020-03-16

BCT pracuje bez zakłóceń i wdraża procedury ochronne.

BCT – Bałtycki Terminal Kontenerowy dostosowuje się do zaleceń Ministra Zdrowie i Głównego Inspektoratu Sanitarnego w sprawie przeciwdziałania skutkom wirusa COVID-19.

2019-12-20

BCT przekroczyło 500.000 TEU przeładunku rocznego

W dniu dzisiejszym BCT – Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. w Gdyni po raz pierwszy w swojej historii przekroczył poziom 500.000 TEU rocznych przeładunków.

1234>

2020-03-20

Uaktualnienie: COVID-19

Szanowni Klienci,

W związku z ostatnimi zaleceniami związanymi z przeciwdziałaniem skutkom rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 pragniemy zapewnić, że BCT – Bałtycki Terminal Kontenerowy w Gdyni działa na bieżąco i niezakłócenie obsługuje wszystkie ładunki kontenerowe.

Jednocześnie informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników BCT wprowadziliśmy działania prewencyjne zabezpieczające przed skutkami ewentualnego rozprzestrzeniania się wirusa:

1. wprowadza się pomiar temperatury ciała dla osób wchodzących/wjeżdżających na teren BCT – zdalne mierzenie temperatury będzie wykonywane przez Służby Ochrony BCT za pomocą pirometrów na bramach wjazdowych do terminalu (samochodowych, kolejowej, W-2 oraz przy wejściu na teren terminala w budynku A2, przez kołowrotki BCT). W przypadku stwierdzenia temperatury 38°C i więcej u osoby, której wykonano pomiar BCT pozostawia sobie prawo do wprowadzenia dla skontrolowanej osoby zakazu wejścia/wjazdu na strzeżony teren terminala na okres 14 dni.

2. ograniczony do niezbędnego minimum został kontakt bezpośredni pracowników BCT z klientami/kierowcami/załogami statków zawijających do BCT.

3. Wszystkie wizyty gości w biurach BCT zostały wstrzymane do odwołania. Większość pracowników biurowych przeszła w tryb pracy zdalnej, prosimy zatem o kontakt przede wszystkim na telefony komórkowe.

4. z dniem 23.03.2020 wprowadza się zmienione godziny pracy Magazynu BCT. Do odwołania magazyn BCT będzie pracował w godzinach 8:00 – 16:00 i w tych godzinach obsługa będzie odbywała się na bieżąco z uwzględnieniem obostrzeń dotyczących bezpośrednich kontaktów pracowników magazyny z kierowcami.

Jednocześnie, w celu zapewnienia płynności obsługi kontenerów sugerujemy aby wszelkie złożenia kontenerów w eksporcie odbywały się nie wcześniej niż 8 dni przez planowanym zawinięciem statku oraz uprzejmie prosimy o odbiór kontenerów importowych na bieżąco.

Pragniemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań aby obecna sytuacja miała jak najmniejszy wpływ na naszą bieżącą działalność i obsługę Państwa ładunków a jednocześnie prosimy o wyrozumiałość w związku z utrudnieniami jakie zmuszeni byliśmy wprowadzić.

Z poważaniem

BCT – Bałtycki Terminal Kontenerowy Gdynia

Copyright © 2011 BCT , All rights reserved
Tworzenie stron Webton.pl

NEWSLETTER

imię:e-mail:
Chcę zrezygnować »