BCT Gdynia
PRZETARGI
Kierownik Biura Sprzedaży i Obsługi Klienta
Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Project Cargo
BCT na Facebooku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BCT-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Kwiatkowskiego 60.

2020-10-12

Lokomotywa DRAGON w BCT

Przewoźnik kolejowy Freightliner PL otworzył nowe połączenie pomiędzy Brzeskim Terminalem Kontenerowym a BCT i pozostałymi portami Trójmiasta.

2020-09-16

Nowe połączenie Containerships z BCT

Containerships uruchamia nowe połączenie żeglugowe między BCT a Wielką Brytanią.

2020-03-20

Uaktualnienie: COVID-19

Najnowsze informacje o bieżącym działaniu terminala BCT

1234>

2020-03-16

BCT pracuje bez zakłóceń i wdraża procedury ochronne.

Szanowni Klienci BCT,

W związku z ogłoszonym przez Ministra Zdrowia w dniu 13 marca br. „Rozporządzeniem w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego” wraz z dalszymi zmianami informujemy, że BCT – Bałtycki Terminal Kontenerowy dostosował się do wszystkich zaleceń zawartych w dokumencie. Ponadto wprowadziliśmy wszelkie zalecenia opublikowane przez Główny Inspektorat Sanitarny dotyczące zarówno osób indywidualnych oraz firm i instytucji. Bazując na powyższych przepisach i zaleceniach BCT opracował wewnętrzne procedury sanitarne kontroli przepływu ludzi i ładunków przez nasz terminal.

Jednocześnie informujemy, że staramy się aby nasze bieżące działania w jak najmniejszym stopniu utrudniały standardowe zasady współpracy Państwem równocześnie zabezpieczając obie strony przed negatywnymi skutkami obecnej sytuacji.

Chcemy podkreślić, że przeładunki w terminalu oraz obsługa drobnicy odbywają się w sposób niezakłócony i ciągły. Mamy nadzieję, że wzmożone działania zmierzające do zabezpieczenia terminalu i klientów przed skutkami zagrożenia epidemicznego znajdą u Państwa zrozumienie.

Copyright © 2011 BCT , All rights reserved
Tworzenie stron Webton.pl

NEWSLETTER

imię:e-mail:
Chcę zrezygnować »