BCT Gdynia
PRZETARGI
Kierownik Biura Sprzedaży i Obsługi Klienta
Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Project Cargo
BCT na Facebooku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BCT-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Kwiatkowskiego 60.

2021-01-27

Nowe połączenie feederowe z BCT

Z dniem 2 lutego 2021 roku BCT rozszerza ofertę bezpośrednich połączeń feederowych pomiędzy BCT Gdynia a portami w Hamburgu i Bremerhaven. Operatorem połączenia jest Grupa Maersk.

2020-10-12

Lokomotywa DRAGON w BCT

Przewoźnik kolejowy Freightliner PL otworzył nowe połączenie pomiędzy Brzeskim Terminalem Kontenerowym a BCT i pozostałymi portami Trójmiasta.

2020-09-16

Nowe połączenie Containerships z BCT

Containerships uruchamia nowe połączenie żeglugowe między BCT a Wielką Brytanią.

1234>

2016-06-13

Kolejny Dzień Otwarty na BCT za nami

W sobotę 11 czerwca po raz kolejny zaprosiliśmy mieszkańców naszego regionu do odwiedzenia naszego terminalu. Mimo wietrznej pogody i zmiennych warunków atmosferycznych odwiedziło nas ponad 3, tyś. gości bijąc tym samym kolejny rekord frekwencji.

Jak co roku można było zapoznać się z bliska z naszymi urządzeniami terminalowymi a także pod fachowym okiem naszych operatorów kilka z nich uruchomić i poczuć się jak etatowy pracownik terminala. Niezwykłą popularnością cieszyły się reachstacker, układarki, ciągniki terminalowe oraz dźwig samobieżny.

Dla naszych milusińskich przygotowaliśmy plac zabaw oraz morskie animacje i konkursy. A po szalonej zabawie można było pokrzepić się watą cukrową lub hot-dogiem i udać się w rejs po porcie lub odwiedzić cumujące na nabrzeżu BCT morski kuter rybacki ORKA lub ciężkie holowniki portowe. Szyprowie tych jednostek chętnie opowiadali o swojej pracy, ich statkach oraz prawdziwych morskich przygodach, które ich spotkały w życiu zawodowym.

Prawdziwym hitem tegorocznego Dnia Otwartego było stoisko z morskimi specjałami formy GADUS. Filety śledziowe przyrządzone na różne sposoby, pierogi z rybami czy na bieżąco przygotowywane burgery rybne powodowały nieustającą kolejkę do stoiska. Wszyscy, którym udało się posmakować tych specjałów nie kryli zachwytu.

Dziękujemy raz jeszcze za tak liczne odwiedzenie naszej imprezy, postaramy się aby w przyszłym roku po raz kolejny zapewnić moc atrakcji podczas kolejnego Dnia Otwartego BCT.

Do zobaczenia za rok!
  

Copyright © 2011 BCT , All rights reserved
Tworzenie stron Webton.pl

NEWSLETTER

imię:e-mail:
Chcę zrezygnować »