BCT Gdynia
PRZETARGI
Kierownik Biura Sprzedaży i Obsługi Klienta
Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Project Cargo
BCT na Facebooku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BCT-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Kwiatkowskiego 60.

2020-10-12

Lokomotywa DRAGON w BCT

Przewoźnik kolejowy Freightliner PL otworzył nowe połączenie pomiędzy Brzeskim Terminalem Kontenerowym a BCT i pozostałymi portami Trójmiasta.

2020-09-16

Nowe połączenie Containerships z BCT

Containerships uruchamia nowe połączenie żeglugowe między BCT a Wielką Brytanią.

2020-03-20

Uaktualnienie: COVID-19

Najnowsze informacje o bieżącym działaniu terminala BCT

1234>

2016-02-19

Nowy serwis Unifeeder na BCT

Od 29 lutego br. duński armator Unifeeder rozbudowuje swoją sieć zawinięć o nowe bezpośrednie połączenie short sea pomiędzy portami Gdynia i Sankt Petersbug.


Nowa linia z bezpośrednimi zawinięciami do BCT - Bałtyckiego Terminala Kontenerowego w Gdynia będzie obsługiwana cyklu tygodniowym przez statek o pojemności 700 TEU zdolny do przewozu kontenerów 40’ i 45’HCPW.


Porty będą obsługiwane w następującym harmonogramie - Gdynia BCT (niedziela/poniedziałek) – St. Petersburg (czwartek/piątek) – Gdynia BCT (niedziela/poniedziałek)

Mamy nadzieję, że nowy szybki serwis oraz szeroka dostępność zróżnicowanego sprzętu spotkają się z uznaniem ze strony naszych obecnych i nowych klientów i pozwolą im na dalszy rozwój biznesu z rosyjskimi partnerami.

Copyright © 2011 BCT , All rights reserved
Tworzenie stron Webton.pl

NEWSLETTER

imię:e-mail:
Chcę zrezygnować »