BCT Gdynia
EU TENDERS

NEWS

2020-10-12

Dragon locomotive at BCT

Railway operator FREIGHTLINER PL opened a new connection between Brzesko Container Terminal (60 km east of Krakow) and BCT and other ports of Gdańsk/Gdynia.

2020-03-20

COVID-19 update

Find the latest news from BCT

Sales and Customer Service Manager
Sales Specialist
Customer Service Specialist
Project Cargo
BCT at Facebook

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BCT-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Kwiatkowskiego 60.

Operations

OPERATIONS DIRECTOR

Wlodzimierz Dawidowski


mob. +(48) 795 501 372

 

 

Fax: +(48)58 732-18-30

 

 

wdawidowski@bct.gdynia.pl

 

operations@bct.gdynia.pl

 

 

Terminal Operating System Specialist

Wiktor Langa

mob. +(48) 693 030 352

 

 

wlanga@bct.gdynia.pl

 

 

 

Container Handling Division

 

 

Shift Manager

 

 

mob.+(48) 795 501 366

 +(48) 795 501 308

+(48) 621 32 50

 

 

Fax: +(48)58 732-18-30

 

 

operations@bct.gdynia.pl

 

 

 

Traffic Control

 

+(48) 795 501 316

 

 

traffic@bct.gdynia.pl

 

 

 

Planning Division

 

 

Manager

Sebastian Konopinski

skonopinski@bct.gdynia.pl

 

 

mob. +(48) 795 501 426

 

 

 

Vessel Planners

 

+(48) 795 501 309

 

 

mob. +(48) 795 501 397

 

 

planning@bct.gdynia.pl

 

 

 

Rail Planners

 

+(48) 795 501 310

 

 

mob. +(48) 795 501 369

 

 

kolej@bct.gdynia.pl

 

 

 

Yard Planners

 

+(48)  795 501 311

 

 

yard@bct.gdynia.pl

 

 

 

Operations Suport/Administration

 

+(48) 795 501 317

 

 

marineops@bct.gdynia.pl

 

 

 

Container Yard Division

 

 

Manager

Dawid Andruczyk

mob. +(48) 795 501 480

 

 

dandruczyk@bct.gdynia.pl

  

 

 

Truck Gates

 

+(48) 795 501 312

 

 

+(48) 795 501 318

 

 

 kontenery@bct.gdynia.pl


 

 

CFS Division

 

 

Manager

Marcin Chojecki

mob. +(48) 601 974 064

 

 

mchojecki@bct.gdynia.pl

 

 

 

Archive

 

+(48) 795 501 330

 

 

cfskartoteka@bct.gdynia.pl

 

 

 

Dispatchers

 

+(48) 795 501 326

 

 

+(48) 795 501 327

 

 

Fax: +(48) 58 732-17-83

 

 

cfs@bct.gdynia.pl

 

 

cfsdysponent@bct.gdynia.pl

 Dispatcher Revisions

 

 +(48) 795 501 462

rewizje@bct.gdynia.pl

General Cargo Division

 

 

Manager

Łukasz Szulta

mob. +(48) 795 501 373

 

 

lszulta@bct.gdynia.pl


 

 

 

Dispatcher

Marcin Cwiklinski

+(48) 795 501 321

 

 

mcwiklinski@bct.gdynia.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stevedoring Division

 

 

Manager

Roman Kasprolewicz

mob. +(48) 795 501 320

 

 

rkasprolewicz@bct.gdynia.pl

 

 

 

Dispatcher


+(48) 795 501 374

 

 

dysponent@bct.gdynia.pl

 

Copyright © 2011 BCT , All rights reserved
Tworzenie stron Webton.pl

NEWSLETTER

name:e-mail:
Resignation »