BCT Gdynia
PRZETARGI

AKTUALNOŚCI

2019-12-20

BCT przekroczyło 500.000 TEU przeładunku rocznego

W dniu dzisiejszym BCT – Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. w Gdyni po raz pierwszy w swojej historii przekroczył poziom 500.000 TEU rocznych przeładunków.

2018-04-30

Nowe połączenia oceaniczne na BCT

MSC – Mediterranean Shipping Company uruchamia dwa nowe oceaniczne serwisy do BCT – Bałtyckiego Terminala Kontenerowego w Gdyni. Zastąpią obecnie funkcjonujący serwis dowozowy MSC łączący Gdynię z portami Europy Zachodniej.

Kierownik Biura Sprzedaży i Obsługi Klienta
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Project Cargo
BCT na Facebooku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BCT-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Kwiatkowskiego 60.

Weryfikacja dopuszczalnego ciężaru zestawu kontenerowego.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż w związku z tworzeniem bazy danych ciągników oraz naczep wizytujących terminal BCT, zobowiązujemy wszystkich klientów współpracujących z BCT, o nadesłanie skanów dowodów rejestracyjnych ciągników oraz naczep (których to dotyczy), w terminie do 31.12.2017, na adres: kontenery@bct.gdynia.pl

Po upływie tego terminu, dane każdego nowego ciągnika lub naczepy muszą zostać nadesłane min. 8 godzin przed przyjazdem, w innym wypadku, zestaw nie zostanie obsłużony.

Dodatkowo, od dnia 01.01.2018, każdy Kierowca podejmujący kontener w BCT, będzie zobowiązany do posiadania przy sobie listu przewozowego, który jasno określa destynację kontenera oraz pozwolenie na przejazd nienormatywny, jeśli takie zostało wystawione.

Copyright © 2011 BCT , All rights reserved
Tworzenie stron Webton.pl

NEWSLETTER

imię:e-mail:
Chcę zrezygnować »