BCT Gdynia
PRZETARGI

AKTUALNOŚCI

2019-12-20

BCT przekroczyło 500.000 TEU przeładunku rocznego

W dniu dzisiejszym BCT – Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. w Gdyni po raz pierwszy w swojej historii przekroczył poziom 500.000 TEU rocznych przeładunków.

2018-04-30

Nowe połączenia oceaniczne na BCT

MSC – Mediterranean Shipping Company uruchamia dwa nowe oceaniczne serwisy do BCT – Bałtyckiego Terminala Kontenerowego w Gdyni. Zastąpią obecnie funkcjonujący serwis dowozowy MSC łączący Gdynię z portami Europy Zachodniej.

Kierownik Biura Sprzedaży i Obsługi Klienta
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Project Cargo
BCT na Facebooku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BCT-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Kwiatkowskiego 60.

Rejsy wycieczkowe statkiem OCEANREJSY STATKIEM WYCIECZKOWYM m/s OCEAN

W tym roku tradycyjnie podczas Dnia Otwartego BCT istnieje możliwość odbycia wycieczki z przewodnikiem statkiem po porcie Gdynia.

Zaplanowaliśmy 4 godzinne rejsy, które rozpoczynają się przy kei BCT o następujących godzinach: 9:15; 10:30; 11:45; 13:00.

W tym roku nieznacznie zmieniło się miejsce cumowania statku wycieczkowego, jego obecna keja znajduje się przy charakterystycznym budynku portowym za rampą ro-ro (jak na załączonym planie). 


Jak w roku ubiegłym również w tym roku zapisy na poszczególne rejsy odbędą się wyłącznie drogą elektroniczną pod linkiem:

https://www.ebilet.pl/rodzina/rekreacja/baltycki-terminal-kontenerowy/


Ze względu na wielkość statku ilość miejsc na każdy rejs jest ograniczona a jedno zamówienie może maksymalnie zawierać 4 wejściówki. Wejściówki są darmowe, przy rezerwacji proszę wybrać opcję "voucher". Dzieci do lat 2 pod opieką rodziców nie obowiązują wejściówki.

Koniecznie prosimy o wydrukowanie wejściówek i okazywanie przed wejściem na statek.

W obecnej chwili link nie jest aktywny, zapisy na portalu eBilet.pl rozpoczną się we czwartek (18.07.2019) o godz. 12:00


 


Copyright © 2011 BCT , All rights reserved
Tworzenie stron Webton.pl

NEWSLETTER

imię:e-mail:
Chcę zrezygnować »