BCT Gdynia
PRZETARGI

AKTUALNOŚCI

2018-04-30

Nowe połączenia oceaniczne na BCT

MSC – Mediterranean Shipping Company uruchamia dwa nowe oceaniczne serwisy do BCT – Bałtyckiego Terminala Kontenerowego w Gdyni. Zastąpią obecnie funkcjonujący serwis dowozowy MSC łączący Gdynię z portami Europy Zachodniej.

2017-06-30

Unifeeder uruchomił drugi serwis do Wielkiej Brytanii

Unifeeder A/S uruchomił drugi bezpośredni serwis shortsea z portu Gdynia do Wielkiej Brytanii. Armator oferuje tym samym dwa razy w tygodniu połączenie do Immingham i Hull.

Kierownik Biura Sprzedaży i Obsługi Klienta
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Project Cargo
BCT na Facebooku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BCT-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Kwiatkowskiego 60.

KOMUNIKAT BCT
KOMUNIKAT BCT
Baza danych ciągników oraz naczep wizytujących terminal BCT i weryfikacja dopuszczalnego ciężaru zestawu drogowego opuszczającego BCT
zobacz
Przepustki stałe na BCT 2018
Przepustki stałe na BCT 2018
BCT – Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. w Gdyni zawiadamia, że z dniem 2 listopada 2017 r., Biuro Przepustek BCT rozpocznie przedłużanie ważności przepustek stałych upoważniających do przebywania na strzeżonym obszarze BCT w roku 2018.
zobacz
Zmiana organizacji ruchu na bramie głównej BCT!
Zmiana organizacji ruchu na bramie głównej BCT!
Uprzejmie informujemy, że w dniu 27.10.2017 rozpoczynamy prace budowlane na terenie bram dostępowych do BCT.
zobacz

Copyright © 2011 BCT , All rights reserved
Tworzenie stron Webton.pl

NEWSLETTER

imię:e-mail:
Chcę zrezygnować »