BCT Gdynia
PRZETARGI

AKTUALNOŚCI

2019-12-20

BCT przekroczyło 500.000 TEU przeładunku rocznego

W dniu dzisiejszym BCT – Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. w Gdyni po raz pierwszy w swojej historii przekroczył poziom 500.000 TEU rocznych przeładunków.

2018-04-30

Nowe połączenia oceaniczne na BCT

MSC – Mediterranean Shipping Company uruchamia dwa nowe oceaniczne serwisy do BCT – Bałtyckiego Terminala Kontenerowego w Gdyni. Zastąpią obecnie funkcjonujący serwis dowozowy MSC łączący Gdynię z portami Europy Zachodniej.

Kierownik Biura Sprzedaży i Obsługi Klienta
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Project Cargo
BCT na Facebooku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BCT-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Kwiatkowskiego 60.

Komunikat dotyczący przepustek typu GOŚĆ

Szanowni Klienci,

Z dniem 1 stycznia 2020 roku BCT-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. wprowadza zmianę dotyczącą zasad wydawania przepustek okresowych typu „GOSĆ”.

Pisemny wniosek, który należy złożyć w celu wydania w/w przepustki, poza sprecyzowanym celem wizyty w BCT, będzie musiał zawierać także imię i nazwisko pracownika BCT, z którym wizyta na terenie BCT została umówiona/ustalona.

Wizyta taka będzie dodatkowo wymagała potwierdzenia telefonicznego lub mailowego przez pracownika biura przepustek ze wskazanym we wniosku pracownikiem BCT.

Copyright © 2011 BCT , All rights reserved
Tworzenie stron Webton.pl

NEWSLETTER

imię:e-mail:
Chcę zrezygnować »