BCT Gdynia
PRZETARGI

AKTUALNOŚCI

2019-12-20

BCT przekroczyło 500.000 TEU przeładunku rocznego

W dniu dzisiejszym BCT – Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. w Gdyni po raz pierwszy w swojej historii przekroczył poziom 500.000 TEU rocznych przeładunków.

2018-04-30

Nowe połączenia oceaniczne na BCT

MSC – Mediterranean Shipping Company uruchamia dwa nowe oceaniczne serwisy do BCT – Bałtyckiego Terminala Kontenerowego w Gdyni. Zastąpią obecnie funkcjonujący serwis dowozowy MSC łączący Gdynię z portami Europy Zachodniej.

Kierownik Biura Sprzedaży i Obsługi Klienta
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Project Cargo
BCT na Facebooku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BCT-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Kwiatkowskiego 60.

EDI - Elektroniczna Wymiana Danych w BCT

Szanowni Państwo,

 

Z przyjemnością informujemy, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dużej grupy naszych klientów, aktualnie BCT umożliwia elektroniczną wymianę danych pomiędzy system operacyjnym  TOS a systemami naszych klientów.

Tym samym możliwa jest przesyłanie n/w komunikatów, dla tych z Państwa, którzy dysponują systemem  przetwarzającym  pliki EDI:

 

Komunikaty przychodzące FF -> BCT


COPINO – awizacja zlozenia/podjęcia kontenera

COSTOR – zlecenie napełnienia/opróżnienia kontenera

CUSRES – zwolnienie celne (zdjęcie HOLD-a)

 

Komunikaty wychodzące BCT -> FF


CODECO – wjazd/wyjazd kontenera przez bramę terminala

COARRI – wy/załadunek kontenera z/na statek

COSTCO – informacja o opróżnieniu/napełnieniu kontenera

 

Aby móc skorzystać z tego rozwiązania , konieczny jest kontakt z naszym działem IT , który uruchomi dostęp do elektronicznej wymiany danych.

W tym celu proszę przesłać maila do Pana Piotra Konopka pod adres: pkonopka@bct.gdynia.plCopyright © 2011 BCT , All rights reserved
Tworzenie stron Webton.pl

NEWSLETTER

imię:e-mail:
Chcę zrezygnować »