BCT Gdynia
PRZETARGI

AKTUALNOŚCI

2019-12-20

BCT przekroczyło 500.000 TEU przeładunku rocznego

W dniu dzisiejszym BCT – Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. w Gdyni po raz pierwszy w swojej historii przekroczył poziom 500.000 TEU rocznych przeładunków.

2018-04-30

Nowe połączenia oceaniczne na BCT

MSC – Mediterranean Shipping Company uruchamia dwa nowe oceaniczne serwisy do BCT – Bałtyckiego Terminala Kontenerowego w Gdyni. Zastąpią obecnie funkcjonujący serwis dowozowy MSC łączący Gdynię z portami Europy Zachodniej.

Kierownik Biura Sprzedaży i Obsługi Klienta
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Project Cargo
BCT na Facebooku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BCT-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Kwiatkowskiego 60.

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT
Dotyczy zmian w zwalnianiu towarów z magazynu czasowego składowania
zobacz
Komunikat dot.przepustki GOŚĆ
Komunikat dot.przepustki GOŚĆ
Z dniem 1 stycznia 2020 roku BCT-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. wprowadza zmianę dotyczącą zasad wydawania przepustek okresowych typu „GOSĆ”.
zobacz
Zostań eko-klientem!
Zostań eko-klientem!
W trosce o środowisko naturalne, BCT – Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. umożliwia otrzymywanie faktur w formie elektronicznej. Korzystając z e-faktury Ty również przyczyniasz się do ograniczenia zużycia papieru a jednocześnie redukujesz ilość odpadów.
zobacz

Copyright © 2011 BCT , All rights reserved
Tworzenie stron Webton.pl

NEWSLETTER

imię:e-mail:
Chcę zrezygnować »