BCT Gdynia
PRZETARGI

AKTUALNOŚCI

2018-04-30

Nowe połączenia oceaniczne na BCT

MSC – Mediterranean Shipping Company uruchamia dwa nowe oceaniczne serwisy do BCT – Bałtyckiego Terminala Kontenerowego w Gdyni. Zastąpią obecnie funkcjonujący serwis dowozowy MSC łączący Gdynię z portami Europy Zachodniej.

2017-06-30

Unifeeder uruchomił drugi serwis do Wielkiej Brytanii

Unifeeder A/S uruchomił drugi bezpośredni serwis shortsea z portu Gdynia do Wielkiej Brytanii. Armator oferuje tym samym dwa razy w tygodniu połączenie do Immingham i Hull.

Kierownik Biura Sprzedaży i Obsługi Klienta
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Project Cargo
BCT na Facebooku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BCT-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Kwiatkowskiego 60.

Dzień Otwarty w BCT 2018


W związku z Dniem Otwartym BCT uruchomiliśmy bezpłatny dojazd do terminalu BCT linią F z przystanków Park Rady Europy oraz Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala.
Rozkład jazdy dostępny jest TUTAJ


ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY BCT
14 LIPCA 2018
godz. 9:00 - 14:00 

Jak zwykle przygotowaliśmy dla Państwa mnóstwo atrakcji dostępnych podczas wizyty na terminalu.

Będzie oczywiście możliwość przyjrzenia się pracy naszego terminalu z bliska, obejrzenia a nawet manipulacji naszymi terminalowymi maszynami, przyjrzenia się z bliska przeładunkowi kontenerów na statku kontenerowym, obejrzenia nietypowych przedmiotów które składuje się u nas w magazynie a także posłuchania o specyfice kolejowych przeładunków kontenerów.

Krajowa Administracja Skarbowa i Izba Celna w Gdyni przygotowała prezentację pracujących na terminalu skanerów stacjonarnego i mobilnego, prezentację pracy psa tropiącego, mini laboratorium oraz nietypowe eksponaty, które nielegalnie próbowano wwieźć do kraju.

Portowa Straż Pożarna zaprezentuje swoje wozy bojowe i pokaz gaszenia pożaru.

Pracująca w Porcie Gdynia firma Fairplay Holowniki Polska zaprezentuje swoje holowniki, te najpotężniejsze i te mniejsze – będzie można wejść na pokład i posłuchać opowieści kapitanów.

Akwarium Gdyńskie jak zwykle zaprosi nas do świata fauny i flory Bałtyku. Na swoim stoisku prezentować będzie okazy zza siedmiu mórz i rzek. Podwodny świat oglądać będzie można w skali mikro i makro. Z pewnością nie zabraknie „pasażerów na gapę”, którzy przybyli do bałtyckich portów z wodami balastowymi statków. Wśród imigrantów znajdą się krabiki z Ameryki, babki bycze z Morza Czarnego czy krewetki z Atlantyku. Na naszym stoisku pojawią się również okazy z dalekich podróży.
A wszystko to w atmosferze pikniku rodzinnego, dmuchanych zabawek dla najmłodszych, konkursów, oraz zabaw zręcznościowych.

W tym roku chcemy również zachęcić odwiedzających nas do zrobienia czegoś ważnego. Podczas naszej imprezy pragniemy wspomóc nasze gdyńskie Hospicjum Dziecięce Gdynia Bursztynowa Przystań z którym na stałe współpracujemy.
Drodzy goście, wypatrujcie zatem wolontariuszy i wspomóżcie proszę tych, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują.

O pozostałych atrakcjach będziemy jak zwykle informować na bieżąco!

Nasze wydarzenie jest objęte patronatem Pana Prezydenta Gdynia Wojciecha Szczurka.

Patroni medialni to:
Radio Gdańsk S.A. – patron radiowy
Dziennik Bałtycki – patron prasowy
Portal Trojmiasto.pl – patron internetowy

Zapraszamy do BCT!


 

 


 

Copyright © 2011 BCT , All rights reserved
Tworzenie stron Webton.pl

NEWSLETTER

imię:e-mail:
Chcę zrezygnować »